OK
pl / en
Skontaktuj się z nami
i odmień swoje biuro
O firmie
O firmie

Wyposażając biura małych i dużych firm, oraz obiektów turystycznych, tworzymy przestrzeń do efektywnej pracy. Szeroka oferta mebli jaką dysponujemy pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze rozwiązania przystosowane są do indywidualnych potrzeb i zasobności każdego portfela.

 

Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów i usług, z tego względu współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami mebli biurowych i hotelowych. Wieloletnia współpraca z liderami na rynku meblowym pozwala zapewnić naszym Klientom najkorzystniejsze na rynku ceny.

ofirmie_03

Nasze biura handlowe i salony meblowe znajdują się w Krakowie, Tarnowie, Warszawie, Łodzi, Nowym Sączu, Rzeszowie, Katowicach i we Wrocławiu. 

 

W showroomach prezentujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości znanych i cenionych producentów, m.in.: Balma, Las Mobili, Maro, ProfiM, Sitag, Nowy Styl czy Bejot, oraz kolekcję mebli hotelowych produkowanych przez LOBOS.

 

Wyznacznikiem jakości produktów i usług, które oferujemy jest zaufanie dotychczasowych klientów. Ich opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że firma LOBOS jest postrzegana jako stabilna, kompetentna i pewna w działaniu. To zobowiązuje nas do nieustannego rozwoju działalności, podnoszenia jakości obsługi i oferowanych usług, oraz dbałości o dobry wizerunek marki.

 

ofirmie01

W ofercie mebli biurowych znajdą Państwo systemy określane jako meble gabinetowe, meble pracownicze, meble recepcyjne, krzesła i fotele biurowe. Właścicielom hoteli proponujemy zaś szeroką gamę mebli do pokoi hotelowych, sal konferencyjnych i restauracji, ciekawą ofertę krzeseł, foteli, kanap, sof, mebli ogrodowych a także wiele propozycji zabudowy recepcji i barów.

 

Proponujemy możliwość finansowania Państwa zakupu mebli biurowych od firmy Lobos w leasing w bardzo atrakcyjnej cenie!

 

Obiekty biurowe i hotelowe wyposażamy również w sprzęt audiowizualny, fotele oraz krzesła audytoryjne. Nasz szeroki asortyment mebli metalowych wzbogacają szafy aktowe i kartotekowe, ubraniowe, szafy bhp, sejfy (w tym hotelowe), szafy pancerne, meble warsztatowe i medyczne, oraz regały przesuwne. Do Państwa dyspozycji oddajemy utalentowanych, kompetentnych i rzetelnych projektantów oraz konsultantów. Analizując Państwa potrzeby oraz plany budynku, opracowują najkorzystniejszy projekt aranżacji wnętrza oraz harmonogram realizacji prac. 

ofirmie02