OK
pl / en
Skontaktuj się z nami
i odmień swoje biuro
Referencje
Referencje

Jesteśmy przekonani, iż załączone referencje powiedzą Państwu znacznie więcej o jakości i poziomie naszych usług niż jakiekolwiek słowa.

l_abb  Z przyjemnością stwierdzamy, że pracownicy Działu Meblowego firmy LOBOS wywiązali się znakomicie ze swojego zadania. Służyli fachową poradą, zapewnili terminowe dostawy oraz sprawnie przeprowadzony montaż.

Monika Schwertner, Asystentka dyrektora, ABB Corporate Research

 PDF-Download-Icon
l_computerland

Z całą pewnością stwierdzamy, że wybór oferty Działu Meblowego LOBOS był trafnym wyborem i pozwolił uniknąć wszelkich nieporozumień czy opóźnień tak często spotykanych przy aranżacji pomieszczeń biurowych.

Maria Lob, Kierownik Administracyjny, Computerland S.A. Oddział w Krakowie

PDF-Download-Icon
l_instytut technologii nafty

LOBOS jest profesjonalnym pośrednikiem w zakupie mebli, posiadających atesty jakości, gdyż: oferuje, za darmo, pełne doradztwo techniczne, poprzez aranżację zagospodarowanego wnętrza, dostarcza meble własnym transportem, ewentualne usterki usuwa w krótkim terminie, wypełnia wszystkie warunki, wynikające z umowy gwarancyjnej.

Ewa Stankowska, Instytut Technologii Nafty

 

PDF-Download-Icon

17

l_zeto

Realizując zamówienie, Firma LOBOS dała się poznać jako solidny, rzetelny i wiarygodny partner. Wysoka jakość wykonywanych usług, daleko idąca elastyczność w podejściu do potrzeb Klienta oraz atrakcyjne terminy realizacji kontraktu to niewątpliwe jej atuty, które w połączeniu z pełnym profesjonalizmem i kulturą osobistą pracowników Firmy upoważniają nas do udzielenia rekomendacji Firmie Handlowej LOBOS Spółka Jawna na realizację usług o podobnym zakresie.

Janusz Błażej, Wiceprezes, ZETO-RZESZÓW

PDF-Download-Icon
l_mhotel

Firma Lobos to solidny partner świadczący usługi wysokiej jakości. Meble do pokoi oraz aneksów kuchennych spełniły nasze oczekiwania, są wykonane solidnie i estetycznie. Sympatyczna obsługa wykazała się kwalifikacjami i doświadczeniem, dzięki czemu prace zakończyły się zgodnie z umową.

Grzegorz Łuczyński, Dyrektor, Mhotel

 

PDF-Download-Icon
zus_kwadrat_jpg

Firma wykazała się wysokim profesjonalizmem, a z powierzonych zadań wywiązała się bardzo dobrze. Doskonała przygotowanie zawodowe pracowników, o dużej fachowości, rzetelności i staranności w wykonaniu zamówień pozwoliło uzyskać rezultat zgodny z oczekiwaniami Zamawiającego.  

mgr inż. Bartłomiej Rysz, p.o. Naczelnik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

PDF-Download-Icon
 stadion narodowy_w

Polecamy Przedsiębiorstwo Handlowe LOBOS, A.Łobos, Sp. jawna jako wiarygodnego i terminowego wykonawcę powierzonych robót.

 

Janusz Kubicki, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Realizacji, Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o.

PDF-Download-Icon 
garden denver

Niniejszym chcemy wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą LOBOS, która wykazała się wysoką jakością świadczonych usług, terminowością i zrozumieniem naszych potrzeb.

Paweł Kusiak, dyrektor naczelny i członek zarządu Garden Denver Polska Sp. z o. o.

PDF-Download-Icon
business link

Firma LOBOS podczas realizacji projektów wykazała się dużą elastycznością, dzięki czemu wszystkie prace przebiegły sprawnie i terminowo.

Magdalena Rejmer, Development manager Business Link

 PDF-Download-Icon

12

mago_logo

 

Firma LOBOS dała się poznać jako wiarygodny partner handlowy na każdym etapie naszej współpracy.

Piotr Brysiak, dyrektor handlowy MAGO S.A.

 

 PDF-Download-Icon
foldruk-logo-www-jpg

Wysoka jakość dostarczonych usług, zaangażowanie oraz zaprezentowane kompetencje pozwalają powierzyć do realizacji firmie LOBOS każdy projekt.

Marian Borkowski, właściciel PPHU Foldruk

PDF-Download-Icon
blus b

 

Firma LOBOS jest partnerem kompetentnym i godnym zaufania co upoważnia nas do udzielenia rekomendacji na realizację usług o podobnym zakresie.

Andrzej Bieńkowski, dyrektor ds. operacyjnych B+B

 

PDF-Download-Icon

2

sg-logo

Firma LOBOS podczas realizacji projektów wykazała się dużą elastycznością, dzieki czemu wszystkie prace przebiegały sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni z organizacji pracy oraz jakości wykonanych prac i dostarczonego wyposażenia.

Leszek Greń - V-ce Prezes Zarządu, Sales Group Sp. z o.o.

PDF-Download-Icon
lasy

Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że jest to firma godna zaufania i polecania.

 

Magdalena Bukowska, dyrektor Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych

 

PDF-Download-Icon
tauron_jpg

Rekomendujemy firmę "LOBOS" A. Łobos, M. Łobos Spółka jawna jako profesjonalnego wykonawcę, rzetelnie i terminowo wywiązującego się z zapisów umowy.

Magdalena Kałuża, Dyrektor Departamantu Wsparcia i Zarządzania Nieruchomościami Tauron Polska Energia

PDF-Download-Icon

1

herb_zatorrr

Biorąc pod uwagę fachowość, elastyczność i terminowość realizacji zamówienia, firmę Przedsiębiorstwo Handlowe Lobos A. Łobos, M. Łobos spółka jawna możemy polecić jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcę mebli biurowych i wyposażenia. 

Leszek Bednarski, Kierownik Działu Inwestycji i Programów Europejskich, Urząd Miejski w Zatorze

PDF-Download-Icon
pge

Poświadczamy, iż realizacja zamówienia przebiegła prawidłowo, w wyznaczonym terminie, a dostarczone fotele były zgodne z wymaganiami jakościowymi.'

Paweł Wolski-Brodziński, dyrektor PGE Obrót S.A. 

PDF-Download-Icon
l_aflofarm

Wykonane dostawy i towarzyszące im usługi odznaczały się odpowiednią organizacją, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym przygotowaniem technicznym podczas montażu, a dostarczone meble w pełni spełniły nasze oczekiwania.

Czesław Belina, Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o. o.

PDF-Download-Icon

3

l_katowice_urzad miasta

Dostawy zostały wykonane terminowo i należycie.

Adam Kochański, Naczelnik Wydziału Inwestycji, Urząd Miasta Katowice

PDF-Download-Icon 
l_fabryka sztuki

Potwierdzamy, że dostarczone meble oraz wykonane prace montażowe odznaczały się wysoką jakością, były w pełni zgodne z naszymi oczekiwaniami oraz specyfikacją istotnych warunków zamówienia.

Marcin Trzebeński, Dyrektor naczelny, Fabryka Sztuki w Łodzi

 

PDF-Download-Icon 
l_torun

 

W trakcie wykonywania zadania Przedsiębiorstwo Handlowe LOBOS A.Lobos M. Lobis sp. jawna wykazało się należytą starannością oraz terminowo wykonało przedmiot zamówienia.

 

Zbigniew Fiderewicz, Zastępca Prezydenta Miasta Torunia

 

PDF-Download-Icon

4

l_prokuratura

Fachowość, elastyczność i terminowość firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Lobos A. Łobos, M. Łobos spółka jawna przemawia za poleceniem jej jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcy mebli biurowych.

Katarzyna Kuklis, Prokurator Okręgowy, Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej

PDF-Download-Icon
l_asp

Oferowane najwyższej jakości fotele audytoryjne, doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych produktów i usług. Rekomendujemy firmę jako solidnego, wiarygodnego i w pełni przygotowanego do kompleksowego wykonania zadań w dziedzinie, w której się specjalizuje.

Magdalena Janus-Hibner, Pełnomocnik Rektora ds. Promocji i Projektów, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

PDF-Download-Icon
arp

 

Jesteśmy przekonani, że powyższe rekomendacje stanowić będą solidny argument dla innych przedsiębiorców, dokonujących wyboru partnera handlowego w zakresie wyposażenie własnej firmy.

 

Krzysztof Ślęzak, Zastępca Dyrektora Oddziału, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A Oddział w Mielcu

 

PDF-Download-Icon

5

l_benedyktynskie

Firma LOBOS zademonstrowała wysoki poziom techniczny, organizacyjny, profesjonalne i skoordynowane wykonanie powierzonego zadania oraz zrozumienie i elastyczność w dostosowaniu się do wymogów i charaktery całej instytucji.

Piotr Fugiel, Wicedyrektor, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu

 

PDF-Download-Icon 
l_wyspianski

Firma LOBOS wykazała się terminowością oraz wysoką jakością świadczonych usług, okazała szerokie zrozumienie dla naszych potrzeb jako Klienta a kompetentna i miła obsługa pomogła wybrać optymalne dla nas rozwiązania.

Krzysztof Jędrocha, Dyrektor ds. Handlowych, Hotel Wyspiański 

PDF-Download-Icon 
l_hotel orient Firma Lobos wykazała się sumiennością, terminowością jak i wysokim poziomem usług. Pragniemy polecić usługi tejże firmy.

Jerzy Koehle – Dyrektor Oddziału, Hotel Orient

 PDF-Download-Icon
6
 l_hotel golebiewski Podczas wyposażania Działu Marketingu Hotelu Gołębiewski w Wiśle, Firma „LOBOS” dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner. Swoje zamówienie Spółka wykonała terminowo i solidnie, pełniąc przy tym funkcję doradczą, dzięki której mogliśmy optymalnie dostosować meble do istniejących pomieszczeń.

Jarosław Brezyna, Dyrektor, Hotel Gołębiewski Wisła

PDF-Download-Icon 
 l_Hotel Grand Felix Oferta Firmy „LOBOS” A. Łobos M. Łobos Sp. J. była najkorzystniejsza z punktu widzenia ceny, jakości oraz design zaproponowanych zestawów meblowych. Dostarczone i zamontowane zestawy meblowe charakteryzują się wysoką jakością materiałów jak i wykończenia oraz idealnie komponują się do naszych pokoi hotelowych.

Tomasz Kilka, Zastępca Zarządcy, Hotel Grand Felix (PUHiT) w Krakowie

PDF-Download-Icon 
 l_geovita Przedstawiona nam oferta obejmowała różne standardy wyposażenia pozwalając na dokonanie wyboru stosownego do potrzeb i możliwości budżetowych. Współpraca z firmą Lobos była dla nas bardzo satysfakcjonująca i istnieje duża szansa na jej kontynuowanie w niedalekiej przyszłości.

Jarosław Straś, Dyrektor, Centrum Szkoleń i Konferecji Geovita

 PDF-Download-Icon
7
 
link4_nowe logo
Firma ta wykazała się wysoką jakością świadczonych usług, wybiegając pod względem atrakcyjności oferty ponad warunki oferowane przez inne spółki. Z przyjemnością stwierdzamy, że nasze biuro zostało urządzone estetycznie, spełniając postawione przez nas wymagania.

Michał Głowacki, Dyrektor Informatyki i Administracji, LINK 4

PDF-Download-Icon 
 l_atsi Pracownicy Działu Meblowego firmy LOBOS służyli fachową poradą, zapewnili terminowe dostawy. Zadowolenie ze współpracy z firmą LOBOS pozwala nam polecić ją jako godnego zaufania partnera.

Beata Szczydło, ATSI S.A

PDF-Download-Icon 
 agh_logo Współpraca z przedstawicielami firmy “Lobos” przebiegała sprawnie i skutecznie, a na szybką i profesjonalną pomoc mogliśmy liczyć w każdej chwili.

Paweł Wajda, Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej, AGH

 PDF-Download-Icon
8
 l_national instruments Z przyjemnością stwierdzamy, że jakość oferowanych produktów jest wysoka a ceny konkurencyjne. Firma LOBOS służyła nam również pomocą przy doborze odpowiedniego zestawu mebli do naszego biura oraz wykazała się terminowością przy dostawie.

Paulina Molęda, Kierownik Biura, National Instruments

PDF-Download-Icon 
 l_toyota Współpraca z firmą „LOBOS” spełniła nasze oczekiwania pod każdym względem: elastyczność w fazie przygotowania projektu, terminowość dostaw, sprawnego montażu, jak również wysokiej jakości dostarczonych mebli, co potwierdziło trafność naszego wyboru.

Mirosław Sługocki, Dealer, Toyota

PDF-Download-Icon 
 
Lexus
Już na etapie wstępnej analizy przedstawionych ofert firma „Lobos” wybijała się pod względem szybkości skutecznej reakcji na zmieniające się warunki aranżacji wnętrza Salonu. Jakość proponowanego przez firmę „Lobos” wyposażenia i mebli w ramach założonego budżetu również oceniliśmy wysoko. Terminowość realizacji zadań była bez zarzutu, kontakt z przedstawicielami firmy zawsze osiągalny, a ich reakcja natychmiastowa.

Janusz Dobromirski, Prezes Zarządu, Lexus Warszawa Sp. Z o. o.

PDF-Download-Icon 
9
 l_textron Doceniamy profesjonalizm obsługi w sensie pomocy w doborze mebli biurowych, elastyczność i terminowość realizacji zamówienia, jak również jakość dostarczonego sprzętu.

Ireneusz Bąk, Director Business Development, Textron

PDF-Download-Icon 
 l_pratt Z satysfakcją stwierdzamy, że dostarczone meble spełniają nasze oczekiwania w zakresie estetyki, jakości i ergonomii stanowisk pracy. Jesteśmy zadowoleni z kilkuletniej współpracy i polecamy firmę LOBOS jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

Christopher R. Pyc, Manager, Pratt & Whitney

PDF-Download-Icon 
 cukrownia ropcyzce Firma ze zleconych jej prac wywiązała się terminowo i rzetelnie, wykazując się dobrą organizacją oraz operatywnością przy wykonywaniu tych usług.

Stanisław Misztal, Prezes Zarządu, Cukrownia Ropczyce

 PDF-Download-Icon
10
l_lezajsk

Uprzejmie informujemy, że Firma LOBOS jest godnym polecenia partnerem w dziedzinie kompleksowego projektowania i wyposażenia wnętrz w meble biurowe. Na szczególne uznanie zasługuje solidność, terminowość i jakość świadczonych usług przez wysoko wykwalifikowaną ekipę pracowniczą Firmy Lobos. 

Anna Czuba, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy, Zakłady Piwowarskie w Leżajsku S.A.

 

 PDF-Download-Icon
l_tp

Z przyjemnością swierdzamy, że pracownicy firmy „LOBOS” wywiązali się znakomicie ze swojego zadania. Służyli fachową poradą, zapewnili terminową dostawę wraz z montażem. Z głębokim przekonaniem możemy polecić firmę „LOBOS” jako godnego zaufania partnera.

Andrzej Ogar, Dyrektor Obszaru Pionu Administracji, Telekomunikacja Polska S.A.

 

PDF-Download-Icon

l_poczta

Wybraliśmy Lobos, ponieważ jest to profesjonalna firma w swojej branży. W związku z powyższym zawsze można liczyć na najwyższy poziom obsługi, jak również na kompetencje pracowników, którzy służą radą i pomocą podczas wyboru towarów z atrakcyjnej, bogatej i z pewnością wybiegającej poza standard ofert.

Antoni Matras, Z-ca Dyrektora, Rejonowy Urząd Poczty w Nowym Sączu

PDF-Download-Icon

11

 l_karcher Firma Lobos wykazała się wysoką jakością świadczonych usług, połączonych z fachowością i sympatyczną atmosferą. Tym listem pragniemy podziękować Firmie Lobos za satysfakcję płynącą z komfortowo urządzonego biura, które stało się wizytówką Naszej Firmy.

Jacek Ołko, Dyrektor, Karcher

PDF-Download-Icon 
polcaf

Krakowska Palarnia Kawy POLCAF sp. z o. o. z przyjemnością informuje, iż zakupione u Państwa meble biurowe w pełni satysfakcjonują pracowników naszej firmy. Są wygodne, funkcjonalne i estetyczne, a ich bogata oferta pozwoliła bez trudu zaspokoić nasze potrzeby i wymagania.

Agata Pudło, Dyrektor Administracyjny, POLCAF

PDF-Download-Icon
 l_alcatel

Firma LOBOS wykazała się terminowością oraz bardzo wysoką jakością świadczonych usług, dzięki czemu nasze stanowiska pracy zostały urządzone funkcjonalnie i gustownie.

Monika Tyrała, Alcatel Polska S.A.

 PDF-Download-Icon

 

13

l_energopol

Dziękujemy firmie Lobos za fachową pomoc i poradę przy wyborze systemów meblowych, oraz podczas realizacji aranżacji architektonicznych pomieszczeń za wysokie kwalifikacje pracowników, jakość sposób i poziom proponowanych usług.

Beata Karkowska, Dyrektor ds. Produktów Marketingowych, Energopol

PDF-Download-Icon
l_spedpol

Firma „LOBOS”dotrzymuje ustalonych terminów dostaw i można zawsze liczyć na miłą obsługę i dobrą atmosferę ze strony pracowników. „LOBOS” dał się poznać jako firma rzetelna i wiarygodna.

Włodzimierz Cieślik, Dyrektor Rejonu, Spedpol

PDF-Download-Icon
l_pk

Działalność firmy „LOBOS” charakteryzują nowoczesne metody współpracy z klientami, fachowość i punktualność, a także bardzo sympatyczna atmosfera stworzona przez tak młody i energiczny zespół.

Adam Tabor, Zastępca Dyrektora, Politechnika Krakowska 

PDF-Download-Icon
14 
l_krakowski szpital jana pawla

Nasza wzajemna współpraca układa się b. pomyślnie, dostawy realizowane są w określonych przez nas terminach, natomiast rozliczenia finansowe są na drugim miejscu. Firma LOBOS ma na uwadze wyłącznie dobro naszych pacjentów, nie zwraca uwagi na trudności finansowe Szpitala. Współpraca Szpitala z Firmą Lobos jest planowana na dłuższy okres i dlatego gorąco polecam TĘ FIRMĘ innym odbiorcom.

Andrzej Krupa, Z-ca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Administracyjnych, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II

PDF-Download-Icon
l_altenloh

Meble oferowane przez firmę LOBOS okazały się być najlepsze pod względem jakości wykonania, estetyki wykończenia, a także bogatej kolorystyki, z której na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

Altenloh Brinck & Co. Sp. Z o.o.

 

PDF-Download-Icon 
l_zus

“LOBOS” Przedsiębiorstwo Handlowe s.c. Kraków, Al. Pokoju 1A dostarczyła nam stoliki komputerowe oraz filtry do monitorów zgodnie z naszym zapotrzebowaniem oraz wywiązała się ze wszystkich warunków ujętych w umowie bez zastrzeżeń. 

Krzysztof Zaleski, Kierownik Wydziału, ZUS Oddział w Krakowie

 

PDF-Download-Icon 

15

l_browar_okocim

Firma ta wykazała się terminowością oraz wysoką jakością świadczonych usług, wybiegając atrakcyjnością oferty poza standard i warunki oferowane przez inne firmy.

Jerzy Zydroń, Główny Specjalista Działu Inwestycji i Rozwoju, Okocimskie Zakłady Piwowarskie S.A.

PDF-Download-Icon 
 l_dako

Możemy śmiało stwierdzić iż pracownicy firmy „LOBOS” w pełni wywiązali się z przyjętego zobowiązania. Zespół młodych i energicznych osób zapewnił terminową dostawę wraz z montażem mebli. W związku z powyższym zawsze możemy liczyć na wysoki poziom obsługi, jak również kompetencje pracowników, którzy służą radą i pomocą podczas wyboru mebli z atrakcyjnej i różnorodnej oferty.

Anna Studzińska, Kierownik Działu Marketingu, Dako

 PDF-Download-Icon

 l_rrdonnelley Z przyjemnością stwierdzamy, że nasze biura zostały urządzone gustownie i funkcjonalnie, spełniając nasze wymagania w tym względzie. Zadowolenie ze współpracy z firmą LOBOS pozwala nam polecić ją jako godnego zaufania partnera.

Zbigniew Gabryś, RR DONNELEY POLAND

 PDF-Download-Icon

16