Najnowsze trendy w aranżacji biur w 2017 roku

Czy istnieje recepta na to, jak osiągnąć i utrzymać przewagę konkurencyjną w tak dynamicznie zmieniających się realiach społecznych i biznesowych? Jak nie mnożyć kosztów jednocześnie inwestując w technologię, która motywowałaby pracowników do osiągania co raz to lepszych wyników. 

Kolekcja krzeseł Zoo - Profim

Kolekcja krzeseł Zoo – Profim

Czytaj dalej

Biophilic Design – nowy trend w projektowaniu wnętrz!

Wraz z rozwojem technologii, przez ostatnie kilkadziesiąt lat ludzie zachwycali się betonowymi ścianami, sztucznym oświetleniem i klimatyzacją. Takie wnętrza owszem były opłacalne w eksploatacji, ale niestety również bezrefleksyjnie konsumpcyjne. Czy życie w takich warunkach jest przyjazne człowiekowi?

Noti - kolekcja Mishell

Noti – kolekcja Mishell

Czytaj dalej

Nowości od Kleiber

Przedstawiamy kilka nowych, inspirujących kolekcji od Kleiber – polskiego producenta mebli do domu i biura, oferującego wysokiej jakości produkty. Meble Kleiber cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród polskich, jak również zagranicznych klientów.

Kolekcja ZOOM

Meble biurowe - nowości

Meble biurowe – nowości

Czytaj dalej

10 najmodniejszych kolorów w 2017 roku!

Jakie kolory w tym roku zdominują świat mody, sztuki i designu? Przedstawiciele legendarnej marki Pantone stworzyli nową paletę na 2017 rok, która tym razem składa się z żywych i jasnych kolorów. Według Instytutu Pantone, nowa paleta nawiązuje do barw, które na co dzień spotykamy w naturze, uruchamia wyobraźnię i stymuluje szerokie spektrum pozytywnych uczuć i reakcji

1. PRIMROSE YELLOW, PANTONE 13-0755

Na zdjęciu: krzesła Nolita (Pedrali) i siedzisko Mischell (Noti)

Na zdjęciu: krzesła Nolita (Pedrali), pufy WOW (Pedrali) i siedzisko Mischell (Noti)

Primrose yellow to ukłon w stronę energetycznej wiosny. Nawiązuje do ciepła słonecznych dni, uruchamia entuzjazm, wzmacnia witalność i pozytywne myślenie. To kolor stymulujący, bliski światła i słońca, symbolizujący wieczność, mądrość i szczęście.

Czytaj dalej

Nowości meblowe na 2017 rok!

Już niebawem w naszej ofercie pojawi się siedem nowych kolekcji mebli Profim, zaprojektowanych przez Paul’a Brooks’a, Chrostophe’a Pillet’a czy ITO Design. Czym tym razem nas zaskoczą?

Lobos - meble biurowe

Lobos – meble biurowe

Czytaj dalej