Nowa szkoła w Dąbrowie Leśnej. Aranżacja wypełniona kolorem!

Czas nudnych sal lekcyjnych wyposażonych w PRL-owskie meblościanki i nadgryzione zębem czasu ławki mija bezpowrotnie! Chyba każdy z nas pamięta wypłowiałe plansze na beżowych ścianach oraz paprotki i pelargonie ułożone rzędami na parapetach klasowych okien. Dla nas, ludzi dorosłych, takie wyposażenie szkoły jest silnie wpisane we wspomnienia z dzieciństwa. Choć możemy mieć do tego sentyment, dla naszych dzieci chcemy czegoś więcej.

20170505_094011

Czytaj dalej

IDEA – nowość od Maro

Już niedługo w naszej ofercie pojawi się najnowsza kolekcja mebli biurowych Maro. Marka uzupełniła swoją ofertę o nowoczesne stoły IDEA, przeznaczone do szybkich spotkań na stojąco. 

Kolekcja IDEA - Maro - meble biurowe

Czytaj dalej

Dlaczego w pracy bywamy czasem agresywni?

Ciało nie kończy się na skórze – rozciąga się w przestrzeni. Według psychologów nieumiejętnie zaprojektowane biuro może naruszać głęboko zakorzenioną w ludziach terytorialność i sprawiać, że tracimy poczucie bezpieczeństwa a tym samym jesteśmy mniej wydajni w pracy, sfrustrowani, agresywni i zwyczajnie nieszczęśliwi.

shutterstock_226425175

Czytaj dalej

Najnowsze trendy w aranżacji biur w 2017 roku

Czy istnieje recepta na to, jak osiągnąć i utrzymać przewagę konkurencyjną w tak dynamicznie zmieniających się realiach społecznych i biznesowych? Jak nie mnożyć kosztów jednocześnie inwestując w technologię, która motywowałaby pracowników do osiągania co raz to lepszych wyników. 

Kolekcja krzeseł Zoo - Profim

Kolekcja krzeseł Zoo – Profim

Czytaj dalej

Biophilic Design – nowy trend w projektowaniu wnętrz!

Wraz z rozwojem technologii, przez ostatnie kilkadziesiąt lat ludzie zachwycali się betonowymi ścianami, sztucznym oświetleniem i klimatyzacją. Takie wnętrza owszem były opłacalne w eksploatacji, ale niestety również bezrefleksyjnie konsumpcyjne. Czy życie w takich warunkach jest przyjazne człowiekowi?

Noti - kolekcja Mishell

Noti – kolekcja Mishell

Czytaj dalej

Nowości od Kleiber

Przedstawiamy kilka nowych, inspirujących kolekcji od Kleiber – polskiego producenta mebli do domu i biura, oferującego wysokiej jakości produkty. Meble Kleiber cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród polskich, jak również zagranicznych klientów.

Kolekcja ZOOM

Meble biurowe - nowości

Meble biurowe – nowości

Czytaj dalej